MUDr. Radomil SCHREIBER

Váš zubní lékař

Kontakt

 

Kontakty pro objednávání:  

 

recepce Ostrava, Sokolská třída 81:

722 367 815 

po 10.00-14.00,

út-pá 7.00-8.00, 10.00-14.00

Provoz recepce je dočasně omezen z důvodu nemoci, pokud se nemůžete dovolat, zkoušete to opakovaně, děkujeme za pochopení.

Na ošetření se lze objednat pouze telefonicky, osobní objednání v ordinaci není možné, neklepejte nám, prosím, na ordinaci pro objednání, rušíte nás při práci. 

 

Ordinace Ostrava - Sokolská třída 81 (Hornická poliklinika, 2. patro, chodba nalevo od výtahu), MUDr. R. Schreiber a zubní hygienistka Adéla Přibylková,DiS.

Dr. Schreiber již ordinuje pouze v Ostravě. Konzultace a zavedení miniimplantátů lze domluvit i v Havířově a ve Frýdlantu nad Ostravicí. Neregistrujeme v současné době nové pacienty, přijímáme pouze pacienty k ošetření zubními implantáty (kteří mají svého ošetřujícího zubního lékaře, ke kterému se po zavedení implantátů vrací zpět).

Ordinace Frýdlant nad Ostravicí - Hlavní 88 (poliklinika Res-Remedia, 2. patro), zubní hygienistka Adéla Přibylková,DiS., ordinační doba dle domluvy (obvykle po, út: 8:00-15:00)

Ordinace Havířov - Kmochova 1652/8 (Dentalcentrum, přízemí), zubní hygienistka Pavlína Schreiberová,DiS., ordinační doba dle domluvy (obvykle po-pá 8:30-15:00)

Pozn. na webových stránkách WWW.HELIODENT.CZ je chybně uvedena provozní doba recepce u záložek "Ostrava" a "Frýdlant", zde je navíc ještě neplatné telefonní číslo na pevnou linku. Platí údaje na záložce  "Havířov" Na opravě pracujeme. Děkujeme za pochopení.

 

Ordinační doba MUDr. Radomil Schreiber

Ošetřujeme pouze předem objednané pacienty. Akutní ošetření je možné pouze po předchozí telefonické domluvě na konkrétním čase, neobjednaný pacient nebude ošetřen!

pondělí 10:30-16:00,

úterý: 7:30-16:00

středa: vyhrazeno pro preventivní prohlídky, ordinační doba je pohyblivá

čtvrtek a pátek jsou vyhrazeny pro implantace, ordinační doba je pohyblivá

 

Zájemci o zubní implantáty se mohou objednat k nezávazné konzultaci na tel. 722 367 815.

Konzultace implantace je bezplatná. Protože se množí případy, kdy se pacient objedná na konzultaci implantátů jen jako záminku, nejedná-li se o konzultaci možnosti implantace, je tato návštěva zpoplatněna částkou 500,- Kč. Nové pacienty, mimo implantace a zubní hygieny, opravdu NEPŘIJÍMÁME!

Bližší informace o ordinacích, ordinační době a možnostech objednání jsou uvedeny na stránkách společnosti Heliodent s.r.o.

www.heliodent.cz