MUDr. Radomil SCHREIBER

Váš zubní lékař

Kontakt

 

Kontakty pro objednávání:  

 

RECEPCE

Ostrava, Sokolská třída 81

tel: 722 367 815 

po - čt 8.00-14.00, pá 8.00-12.00

 

Na ošetření se lze objednat pouze telefonicky, osobní objednání v ordinaci není možné, neklepejte nám, prosím, na ordinace pro objednání, rušíte nás při práci. 

 .........

Ordinace Ostrava - Sokolská třída 81 (Hornická poliklinika, 2. patro, na konci chodby vlevo od výtahu), MUDr. R. Schreiber a zubní hygienistka  Adéla Cholevová,DiS., 

Ordinace Havířov - Kmochova 1652/8 (Dentalcentrum, přízemí), zubní hygienistka Pavlína Schreiberová,DiS., ordinační doba dle domluvy (obvykle po-čt 8:30-15:00). Dr. Schreiber již ordinuje pouze v Ostravě.

Ordinace Frýdlant nad Ostravicí - Hlavní 88 (poliklinika Res-Remedia, 2. patro), zubní hygienistka Nikola Dančáková,DiS., ordinace již nespadá pod naše zdravotnícké zařízení, provozovatelem je NikaDent s.r.o, tel. pro objednání: 722 367 814

Ošetřujeme pouze předem objednané pacienty. Akutní ošetření je možné pouze po předchozí telefonické domluvě na konkrétním čase, neobjednaný pacient nebude ošetřen!

Neregistrujeme v současné době nové pacienty, přijímáme pouze pacienty k ošetření zubními implantáty (kteří mají svého ošetřujícího zubního lékaře, ke kterému se po zavedení implantátů vrací zpět).

 

Ordinační doba MUDr. Radomil Schreiber:

pondělí, středa 8:00-15:00,

úterý: 11:00-16:00, 

čtvrtek a pátek jsou vyhrazeny pro implantace,

ordinační doba je pohyblivá.

Neobjednaný pacient nebude ošetřen!

 

Zájemci o zubní implantáty se mohou objednat k nezávazné konzultaci na tel. 722 367 815.

Konzultace implantace je bezplatná, její cena je odečtena od ceny implantace. Nejedná-li se o konzultaci možnosti implantace, je tato návštěva zpoplatněna částkou 500,- Kč. Nové pacienty, mimo implantace a zubní hygieny, opravdu NEPŘIJÍMÁME!

Bližší informace o ordinacích, ordinační době a možnostech objednání jsou uvedeny na stránkách společnosti Heliodent s.r.o.

www.heliodent.cz